Обрати сторінку

Сезон змін

від запрошеного учасника NCHE Синтії Уайт. Осінь – це сезон змін. Коронавірус змусив нас сповільнитися та подивитися на світ по-іншому. Незважаючи на обставини, які ви бачите перед собою, пам’ятайте про те, щоб розквітнути там, де вас посадили в розпал цієї пандемії....

Сім способів привітати новачків

Це наш дванадцятий рік домашнього навчання, і хоча ми були членами однієї групи підтримки домашнього навчання протягом 10 років, цього року ми приєдналися до меншого кооперативу. Перед тим, як ми пішли на нашу першу зустріч, я думав, як це буде. Я сподівався, що мої діти розвинуть нові...

Серія лідерів NCHE, частина 6

Наша місія — з’єднати вас з іншими сім’ями, які навчаються вдома в нашому штаті! North Carolinians for Home Education поділяє 100 округів нашого штату на дев'ять регіонів. У кожному регіоні є регіональний представник NCHE, який активно взаємодіє з людьми в їх...

Серія лідерів NCHE, частина 5

Наша місія — з’єднати вас з іншими сім’ями, які навчаються вдома в нашому штаті! North Carolinians for Home Education поділяє 100 округів нашого штату на дев'ять регіонів. У кожному регіоні є регіональний представник NCHE, який активно взаємодіє з людьми в їх...

Серія лідерів NCHE, частина 4

Оскільки за останні 35 років домашня освіта зросла, наші способи охоплення сімей, які навчаються вдома, також виросли та змінилися. NCHE Media включає: все, що ви бачите на нашому веб-сайті, вебінари NCHE, оновлення, коли ви стежите за нами в соціальних мережах, інформацію, яку ми...

NCHE Leadership Series, частина 3

У правлінні NCHE є дванадцять осіб з правом голосу. Наші члени ради є волонтерами, і кожен член обирається щорічно. До членів правління без права голосу входять радники, обрані правлінням, і дружини обраних посадових осіб. Наша рада любить зустрічатися з одним...
ukУкраїнська