Обрати сторінку

Причини для домашнього навчання: батьки визначають, чого навчати

Даян Хелфріх, липень 2021 р. Зараз ми живемо в час, коли уряд визначає, що і як викладати в наших школах. Хоча певною мірою так було завжди, ми спостерігали погіршення якості освіти з часом. Школи приймають учнів, які...

Як возз'єднання сім'ї

Важливою складовою успішної домашньої школи є наявність надійної системи підтримки. Однією з головних цілей нашої щорічної програми Thrive! Конференція Homeschool допоможе вам налагодити зв’язки, які дадуть вам систему підтримки, необхідну для домашнього навчання з...

Зі щоденника чорношкірої мами, яка навчалася вдома

від Te'Essence Mack, травень 2021 р. «Привіт, як справи?» Я киваю з посмішкою, заходячи в кімнату. Поправляючи сумку на плечі, я говорю з прохожими, поки ми всі перемішуємося, щоб сісти на свої місця. Пробираючись з коляскою крізь натовп, я переглядаю...

Цього року партнерство з NCHE по-новому

«Тоді Він сказав Своїм учням: «Жнива великі, а робітників мало». Матвія 9:38 Цього року наша сім’я мала невеликий сад. Дозвольте перефразувати це: цього року у нашої родини був дуже маленький сад. Вирощували помідори, перець, моркву,...

П’ять типів наставників, яких вам слід мати

У вас є наставник? Наставники домашньої школи – це люди, які вірять у домашню освіту. Вони вірять у вашу здатність навчати своїх дітей. Коли вони вам потрібні, хороший наставник підбадьорить вас, дасть практичні поради, мудрість або, погодьтеся, перевірить реальність!...

Три книги для викладання манер

Давайте подивимося правді в очі: ми всі були закриті протягом останніх кількох місяців. Тепер, коли ми починаємо повертатися до нормальної діяльності, чи не здається, що ваші діти забули, як поводитися в оточенні інших людей? Не бійся! Ми тут для вас! Ось три корисні...
ukУкраїнська